Jesteś tutaj:

O nas

Jako Centrum Uśmiechu Medicover w Mławie przyjmujemy pacjentów już od 24 listopada 2007 roku.

Naszą wizytówką są eksperci z zakresu ortodoncji, implantoprotetyki i chirurgii stomatologicznej. Oferujemy szereg rozwiązań, które pozwalają dokonać metamorfozy uśmiechu i sprawić, że zęby są nie tylko zdrowe, ale i wyglądają estetycznie.

Kobieta siedzi na fotelu dentystycznym podczas leczenia stomatologicznego.

Bezpiecznie i komfortowo
- zadbaj o uśmiech w Mławie

Centrum Uśmiechu w Mławie to miejsce, w którym dbamy nie tylko o wysokiej jakości usługi dentystyczne, ale również o relacje z naszymi pacjentami. Od ponad 15 lat leczymy zęby mieszkańców Mazowsza, którzy wracają do nas i polecają naszą opiekę stomatologiczną swoim bliskim. Stawiamy na zaufanie oraz plany leczenia maksymalnie dopasowane do potrzeb każdego pacjenta.

Nasze centrum stomatologiczne wyróżnia wszechstronność – dzięki pracy ekspertów z zakresu różnych specjalizacji i ich konsultacjom, jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie niemal każdego problemu stomatologicznego. Naszą domeną jest profesjonalne leczenie ortodontyczne – w ujęciu holistycznym, ponieważ uwzględniające również terapię stawów skroniowo-żuchwowych.

Jesteśmy uznaną marką na lokalnym rynku jeśli chodzi o procedury implantoprotetyczne oraz te z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Na miejscu oferujemy również możliwość wykonania kompleksowej diagnostyki radiologicznej – w najbliższej okolicy tylko u nas można zrobić tomografię komputerową.

Kobieta w kraciastej marynarce pozuje do zdjęcia podczas wizyty w Ostródzie.

Marka z renomą i zaufaniem Pacjentów

Założycielem Centrum Uśmiechu w Mławie jest lekarz stomatolog Anna Goszczycka, specjalista ortodonta z wieloletnim doświadczeniem.

Od 2020 roku gabinety Centrum Uśmiechu są częścią sieci Medicover Stomatologia.

Ostróda centrum stomatologii.

Zaawansowane technologie i nowoczesny sprzęt

Skuteczność leczenia stomatologicznego w naszych gabinetach to zasługa połączenia wiedzy doświadczonych specjalistów i najnowocześniejszej technologii, którą nasi eksperci wykorzystują w codziennej pracy. Chlubą Centrum Uśmiechu Mława jest najlepszej klasy sprzęt, który pozwala na skuteczne i sprawne leczenie, bezbolesne przeprowadzanie zabiegów oraz precyzyjną diagnostykę stomatologiczną.

Mikroskop zabiegowy

Mężczyzna bada zęby u dentysty.

Dzięki mikroskopowi precyzja i skuteczność leczenia są znacznie większe, a zabiegi sprawniejsze. Jest to wysoko wyspecjalizowany sprzęt umożliwiający leczenie endodontyczne (kanałowe) w trudnych przypadkach. Powiększa pole zabiegowe, daje doświetlenie i głębię obrazu.

Tomograf komputerowy i aparaty do RTG

Opis: Kobieta w trakcie leczenia zębów za pomocą aparatu.

Dysponujemy osobnym gabinetem dedykowanym rentgenodiagnostyce. Dzięki badaniom tomograficznym i rentgenowskim jesteśmy w stanie szczegółowo zdiagnozować i zaplanować proces leczenia stomatologicznego. W naszych gabinetach znajdują się również aparaty do punktowego RTG.

Wybielanie zębów lampą Prevdent

Kobieta siedzi na fotelu dentystycznym z szeroko otwartymi ustami, a dentysta dokładnie bada jej jamę ustną.

Wybielanie, które pozwala rozjaśnić zęby nawet o 7-8 odcieni, a dodatkowo może też pomóc uporać się z nadwrażliwością. Metoda Prevdent w bezpieczny sposób usuwa przebarwienia, które wniknęły głęboko w tkanki zęba. Formuła wybielająca w połączeniu z zimnym światłem działa silnie i szybko.

Znieczulenie komputerowe The Wand

Dwóch dentystów pracujących nad zębami pacjenta w klinice O nas.

W naszej klinice można skorzystać z nowoczesnego znieczulenia komputerowego. Ta metoda, będąca połączeniem najlepszej praktyki lekarskiej i precyzji komputera, daje efekt, którego życzyłby sobie każdy pacjent – komfortowego, bezbolesnego leczenia.

Leczenie ortodontyczne nakładkowe

Opis: Kobieta w gabinecie dentystycznym, w którym znajdują się elementy wybielania zębów.

Nowoczesne technologie pozwalają nam na leczenie ortodontyczne, które jest nie tylko skuteczne, ale i estetyczne. W Centrum Uśmiechu Mława można korygować wady zgryzu przy użyciu niewidocznych nakładek – subtelnie i z efektownym rezultatem.

Skaner wewnątrzustny 3Shape TRIOS

O nas: Kobieta oczyszcza zęby u higienistki stomatologicznej.

Do diagnostyki i opracowywania planów leczenia wykorzystujemy skaner 3D, który pozwala na pobieranie tzw. cyfrowych wycisków. Dzięki technologii wewnątrzustnego skanowania uśmiechu, pacjent może obejrzeć swoje zęby w trójwymiarze, na ekranie monitora.

Dbamy o piękno każdego uśmiechu!

Wiemy, jak ważny jest uśmiech. Dzięki niemu wzrasta pewność siebie i otwartość, a znika strach i wstyd. Chcemy, by jak najwięcej osób odmieniło swoje życie i spełniło marzenie przechodząc metamorfozę uśmiechu.

To dlatego w naszym centrum oferujemy nie tylko kompleksową opiekę stomatologiczną rozumianą jako leczenie zębów. Dajemy znacznie więcej – zajmując się również estetyką uśmiechu.

Dzięki metodom takim jak odbudowa kompozytowa (bonding) czy korygowanie przebarwień (ICON) jesteśmy w stanie w szybkim czasie osiągnąć efekt totalnej metamorfozy.

Twoje marzenia są w zasięgu ręki – pozwól nam zaopiekować się Twoim uśmiechem!

Kobieta i dziecko siedzą na fotelu dentystycznym podczas wykonywania zabiegu stomatologicznego. Czują się swobodnie, ufając wiedzy dentysty.

Nasi eksperci